Těhotenská móda pro těhulky

Těhotenské oblečení

Je vaše skříň plná tmavých kousků, protože černá prý zeštíhluje? Omyl! Barevné odstíny není to, co vám v těhotenství přidává opticky kila navíc. Víme, jaké barvy a vzory vám sluší 🙂
Móda šitá pro těhulky! Budete překvapeny, ale vaší kráse mohou v těhotenství ublížit spíše zemité barevné odstíny, například hnědá, vojenská zelená či tmavě šedá. Stylista Andrej Stančík uklidňuje, že můžete nosit i barvičky na oblečení, jen je třeba je správně zkombinovat.
„Pokud zkombinujete v outfitu stejné barvy v různých odstínech, bude to působit dokonale propojeny a tím opticky zúží a prodlouží postavu. Vzory ani potiskem se netrapte. Větší pozornost věnujte čistým liniím, jednoduchým střihem a jednoznačně světlým barvám a odstínem. Ty vám navíc dodají psychickou pohodu, „říká stylista.

Normální oblečení? Ne!
Do své původní velikosti se už nevejdete? Většina těhulek tehdy v zoufalství sahá po konfekčních velikostech „obyčejného“ oblečení. Speciálních outfitů pro těhotné, které by sedly na míru jejich novým křivkám a byli zároveň „in“, donedávna totiž bylo na trhu zoufale málo. Podle stylistu Andreje Stancik nošení běžného oblečení není zrovna nejvhodnější řešení.
Mezi těhotenským a normálním oblečením je totiž výrazný rozdíl. „Těhotenské oblečení je většinou vyráběno z materiálů, které nemají žádné umělé příměsi. V tomto období jste náchylné na leccos a proto si nemůžete dovolit zhoršit, i když minimálně, svůj zdravotní stav, „vysvětluje. Jak těhulka byste měli při výběru oblečení dbát i na precizní zpracování a stoprocentní elasticitu.

„Absolutní komfort v každém detailu je neodmyslitelnou samozřejmostí. A snad nejdůležitější je to, že těhotenská móda je speciálně navržena tak, aby sedla vašim nově nabyté křivkám. „Naštěstí se módní značky“ probudili „a dnes věnují těhulky více pozornosti než kdysi. Dokonce přicházejí na náš trh značky, které jsou zaměřeny pouze na módní pro budoucí maminky.
Jednou z nich je i francouzská značka Véronique Delachaux. Spojuje v sobě francouzský šarm, eleganci a zvýrazňuje přesně ty křivky, které má. Proto se můžete cítit přitažlivě a žensky, i když s sebou nosíte malý batůžek.